Pogotowie komputerowe Wilanów

Szybka i sprawna pomoc techniczna na terenie Wilanowa i okolic – 7 dni w tygodniu 24 godz/dobę.

Serwis komputerowy dla Ciebie lub Twojej firmy
tel. 000-000-000

Szybka i sprawna pomoc techniczna na terenie Wilanowa i okolic – 7 dni w tygodniu 24 godz/dobę.

Jeżeli przytrafiła Ci się jakakolwiek usterka komputera lub laptopa i chcesz mieć pewność, że Twój sprzęt trafi w odpowiednie ręce, skontaktuj się z nami! Zajmujemy się nie tylko naprawą, ale także instalacją oprogramowania, aktualizacji, antywirusów i odzyskiwaniem danych. Jeżeli przez przypadek skasowałeś ważne dokumenty, nie martw się – my pomożemy Ci je przywrócić.

Aktualizacje

Aktualizujemy systemy Windows, sterowniki, bazy wirusów oraz programów antywirusowych, oprogramowania użytkowe oraz wiele innych. Aktualizacje to podstawa bezpiecznego oraz szybkiego działania Twojego komputera.

Rozbudowa komputera

Jeżeli zajmujesz się fotografią, architekturą lub jesteś po prostu wymagającym graczem i Twój komputer stał się niewydajny – za wolny, to najwidoczniej przyszedł czas na ulepszenie znajdujących się w nim części.

Usuwanie wirusów

Przywrócimy do życia zainfekowany komputer poprzez usunięcie groźnych trojanów, dialerów, malewaer’ów lub innych programów szpiegowskich. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie pod wskazany adres – dojazd gratis!

Szybkie i skuteczne pogotowie komputerowe Wilanów !

Dlaczego my.
Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

Naprawa sprzętu komputerowego, to dla nas chleb powszedni, zajmujemy się tym od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie uporać się ze znaczącą większością usterek. Powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług jest wiele. Poniżej przedstawiamy trzy z nich, które są najważniejsze dla Ciebie.

Szybko i sprawnie

Większość napraw, których się podejmujemy wykonujemy bezpośrednio na miejscu, w które dojeżdżamy na własny koszt. Pogotowie komputerowe najlepiej sprawdza się w sytuacjach kryzysowych, gdy potrzebujesz natychmiastowej pomocy w swoim domu.

Bezpiecznie

Zapewniamy Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i dyskrecji. Możesz być pewien, że wszystkie dane, które znajdują się na Twoim dysku będą w dobrych rękach. Korzystając z naszych usług nie podejmujesz ryzyka ich utraty lub wycieku.

Satysfakcjonująco

Każda nasza usługa objęta jest 30-dniową gwarancją. Kiedy w przeciągu tego czasu, okaże się, że usterka powróciła, lub powstały problemy z systemem operacyjnym, wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my zajmiemy się tym na nasz koszt.

Problem z komputerem?
Nie czekaj, zadzwoń już dziś!