Pogotowie Komputerowe Kabaty

Serwis komputerowy i naprawa laptopów Kabaty

Mieszkasz na ursynowskich Kabatach i potrzebujesz pomocy ze swoim komputerem stacjonarnym, serwerem lub laptopem? Nie masz czasu jeździć do odległych serwisów w inne części miasta? Potrzebujesz pewnej i szybkiej pomocy specjalisty informatyka? Skorzystaj z usług naszego pogotowia komputerowego świadczącego usługi klientom mieszkającym na ursynowskich Kabatach  w Warszawie. Fachowa naprawa możliwa tego samego dnia.
S.O.S PC to pogotowie komputerowe oferujące profesjonalny serwis pogwarancyjny i naprawę laptopów w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Oferujemy pomoc zarówno w przypadku skomplikowanych problemów, jak i prostych usterek i awarii. Prosimy o kontakt w celu bezpłatnej wyceny naprawy.

Jeśli masz problem ze swoim laptopem lub sprzętem komputerowym w Warszawie i potrzebujesz pomocy, nie zwlekaj, zadzwoń do nas!
Tel. 000-000-000

Naprawiane modele laptopów

Toshiba
Lenovo
HP
Sony Vaio
Samsung
Dell
Acer
Asus
Fujitsu Siemens
IBM
MSI
Packard Bell
Compaq
i inne modele laptopów…

Naprawiane usterki w laptopach

Instalacja systemu Windows
Instalacja programów i sterowników
Przyspieszanie i oczyszczanie systemu
Oczyszczanie po zalaniu
Konfiguracja sieci i internetu
Usuwanie wirusów, trojanów i reklam
Odzyskiwanie danych
Konserwacja układu chłodzenia
Wymiana klawiatury
Wymiana matrycy
Wymiana zawiasów
Wymiana obudowy górnej / dolnej
Wymiana dysku HDD
Wymiana pamięci RAM
Wymiana wiatraka
Wymiana płyty głównej
Reballing BGA
i inne usterki laptopów…


Pogotowie komputerowe Ursynów – KABATY

Jeśli masz problemy z laptopem, komputerem stacjonarnym lub serwerem, zapraszamy do skorzystania z usług naszego Mobilnego Serwisu Komputerowego Ursynów. Gwarantujemy szybki dojazd, atrakcyjne ceny na usługi, oraz przede wszystkim fachową pomoc informatyczną.

Prosimy o kontakt jeśli mają Państwo pytania odnośnie możliwości naprawy swojej awarii.


Serwis i naprawa laptopów Ursynów – Kabaty

Zadzwoń: 733-810-060. Ekspresowy dojazd i naprawa.


Jesteśmy pogotowiem komputerowym, funkcjonującym na terenie Ursynowa i okolic. Oferujemy naprawę laptopów, notebooków, netbooków, komputerów stacjonarnych i podzespołów komputerowych. Naprawiamy laptopy takich producentów, jak Acer, Asus, Dell, Lenovo, Fujitsu Siemens, HP, Sony Vaio, Samsung, Toshiba, Packard Bell, IBM, MSI, Compaq i innych. Pomagamy zarówno w przypadku usterek systemowych i związanych z oprogramowaniem, jak i w przypadku uszkodzeń sprzętu. Oferujemy bezpłatną diagnozę i dojazd do klienta w Warszawie na terenie następujących dzielnic: Mokotów, Ursus, Ursynów,Wilanów i Ochota. Większość napraw wykonujemy w ciągu 24h od zgłoszenia usterki. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia komputerowego i serwisu laptopów na Ursynowie!