Pogotowie Komputerowe Imielin

Nagła awaria sprzętu? Komputer przestał działać? Potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy? Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie oferuje Pogotowie Komputerowe Ursynów – Imielin. Profesjonalne podejście i pomoc w domu klienta.

Pogotowie komputerowe skierowane jest głównie do osób prywatnych oraz mniejszych firm. Oferujemy kompleksowe podejście do każdego problemu z zakresu działań informatycznych oraz profesjonalną pomoc. Serwis komputerów stacjonarnych i naprawa laptopów. Rozwiązywanie problemów natury sprzętowej, jak i instalowanie oprogramowania, re instalacje systemu czy usuwanie wirusów. Najwyższa jakość naszych usług, bardzo szybkie terminy ich realizacji oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny sprawiają, że znacząco, pozytywnie wyróżniamy się na tle innych, podobnych firm działających na terenie stolicy.
Pogotowie Komputerowe Ursynów to także bezpłatny dojazd do klientów na terenie dzielnicy oraz szybkie zdiagnozowanie problemów i wycena, oraz naprawa komputerów w serwisie. Działamy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, dzięki temu masz pewność, że nagła awaria może być usunięta zawsze, szybko i bez problemów. Wystarczy zadzwonić pod numer 000-000-000, aby opisać problem i umówić się na wizytę mobilnego pogotowia komputerowego w pasującej Ci chwili.

Jak działamy?
Nasz mobilny serwis komputerowy to szybki sposób na odnalezienie fachowca, który zajmie się rozwiązaniem problemu z komputerem. W pierwszej rozmowie telefonicznej ustalany jest adres, pod którym znajduje się potrzebujący naprawy sprzęt. Następnie nasz serwisant kieruje się pod wskazany adres, gdzie dokonuje wstępnej oceny problemu oraz omawiane są szczegóły takie jak czas realizacji i koszt wykonania potrzebnej usługi. W zależności od problemu naprawa komputerów wykonywana jest na miejscu lub w serwisie. A wszystko to szybko, tanio i profesjonalnie. Dzięki temu zyskujesz podwójnie. Po pierwsze nie tracisz niepotrzebnie czasu, po drugie masz gwarancje skuteczności wyjątkowo niskim kosztem.


W przypadku nagłej awarii, problemów z komputerem czy potrzeby serwisu wybór Pogotowia Komputerowego Ursynów to strzał w dziesiątkę.

Mobilny Serwis Komputerowy Imielin – Ursynów : 000-000-000