Oferta dla firm

 

Serwis Komputerowy Ursynów  może Państwu zaoferować:

 • kompleksowe rozwiązania informatyczne,
 • szerokiego zakresu usług,
 • różne formy współpracy.

Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu możemy sprostać Państwa wymaganiom!

Proponowane sposoby współpracy:

 • Bez podpisywania umowy – jest to najprostsza forma współpracy jaką proponujemy. Oferujemy wszystkie świadczone przez nas usługi oprócz pomocy telefonicznej oraz zdalnej.  Rozliczenie następuje po wykonaniu usługi.
 • Umowa na świadczenie usług – zawarcie umowy na obsługę informatyczną zapewnia Państwu dostęp do pomocy telefonicznej oraz zdalnej. Przy negocjacji umowy ustalane są szczegółowy  zakres obsługi warunki  umowy. Przy zawarciu umowy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjne stawki na świadczone usługi. Zawarcie umowy umożliwia wynegocjowanie korzystniejszych warunków współpracy.
 • Umowa ryczałtowa – w ramach stałej miesięcznej opłaty oferujemy kompleksowe, długofalowe rozwiązania oraz zapewniamy stałą opiekę  informatyczną w Państwa firmie. Dzięki temu mają  Państwo stałe miesięczne wydatki na obsługę informatyczną niezależnie od ilości czasu jaki poświęcamy na państwa obsługę.Przykładowe formy zawarcie umowy ryczałtowej:
  1. Liczba godzin opieki informatycznej w miesiącu jest ustalona w umowie. Gwarantowana jest pełna opieka serwisowa, ustalony czas reakcji oraz stały kontakt telefoniczny z serwisantem. Po wyczerpaniu określonego w umowie limitu godzin, pozostały czas pracy rozliczany jest według ustalonych stawek.
  2.    Opieka informatyczna bez ograniczeń czasowych. Przy ustalonej stałej miesięcznej opłacie ryczałtowej, gwarantowana jest pełna opieka serwisowa, określony czas reakcji oraz stały kontakt telefoniczny z serwisantem
 • Płatność za usługi – w umowie ustalane są stawki za konkretne usługi świadczone w Państwa firmie. Płatności odbywają się albo zaraz po wykonaniu usługi i jej zafakturowaniu albo na koniec okresu rozliczeniowego ustalonego w umowie. Przy wyborze takiej formy współpracy nie płacą Państwo żadnych opłat ryczałtowych. W przypadku gdy część usług objęta jest umową ryczałtową, w ten sposób rozliczane są nie objęte nią usługi.

Serwis Komputerowy Ursynów – kontakt.