Odzyskiwanie utraconych danych

odzyskiwanie danychWystarczy jedno nieprzemyślane kliknięcie, aby utracić cenne dane na komputerze. Coś takiego zdarzyło się już nie jednemu użytkownikowi. Ale spokojnie S.O.S. PC. – naprawa komputerów Ursynów odzyska te pliki. Strata bardzo ważnych plików wiąże się często z utratą godzin pracy, nie musisz zaczynać swojej pracy od nowa! Usunięte nie znaczy stracone … Zadzwoń do nas już dziś

Gwarancja zachowania pełnej poufność

Niezależnie czy jest to uszkodzenie mechaniczne, elektroniczne czy logiczne jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiemy, że utrata danych to nieoczekiwane wydarzenie, dla tego każdy przypadek traktujemy priorytetowo. Odzyskamy skasowane zdjęcia, ważne dokumenty, muzykę, filmy, itp.Odzyskujemy dane z:

  • komputerów przenośnych,
  • komputerów stacjonarnych,
  • dysków przenośnych, pendrive,
  • kart pamięci.

W ramach wykonywanej przez nas usługi odzyskiwania danych gwarantujemy Ci zachowanie pełnej poufności i dyskrecji co do powierzonych nam danych. Po odzyskaniu są one przez nas przechowywane przez okres ok. 2 tyg. po czym zostają bezpowrotnie usunięte. Wszelkiego rodzaju treści bądź informacje nie są powielane w jakikolwiek sposób ani też przekazywane w jakikolwiek sposób osobom trzecim.